"Podróżnicy" szukają wiosny

W dniu 23 marca 2013 r.(sobota) w mroźny słoneczny poranek na pętli autobusowo-tramwajowej przy Jeziorze Głębokim zebrała się 22 osobowa grupa członków i sympatyków naszego klubu. Celem  naszej wyprawy był rekreacyjny trening  nordic-walking  w poszukiwaniu śladów wiosny na zaśnieżonych i oblodzonych szlakach turystycznych okolic Jeziora Głębokiego.

Po dwugodzinnej  wędrówce dotarliśmy do Białej Polany. W trakcie przygotowania ogniska i poczęstunku turystycznego organizatorzy przeprowadzili konkursy dla uczestników rajdu. Konkurencje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a najbardziej  ocena odległości na oko w terenie, rzut woreczkiem do kosza i rzut ringiem do celu. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe. Wśród nich byli: Wojtek N., Leszek W., Tadeusz K., Jakub Ł., Jola W.,  Andrzej G. i Nikola W. Atmosfera w trakcie rajdu  była wspaniała.  W końcowej części rajdu dwóch młodych uczestników próbowało zwrócić na siebie uwagę „popisując się”, ale nie w konkursach.

Pomimo zimowej aury  o tej porze roku ślady wiosny zostały odkryte. Organizatorzy zapraszają na kolejną wyprawę  w dniu 20.04.13 (sobota) na trasie: Trzeszczyn (Police) – Dolina 7 Młynów- Biała Leśniczówka. Trasa wiedzie  przeuroczymi szlakami Puszczy Wkrzańskiej. Na kwietniową imprezę zapraszamy szczególnie uczestników naszej majowej  VIII Wyprawy Turystycznej szlakami Pienińskiego Parku Narodowego – jako trening.

Ludowy Klub Turystyczno-Sportowy „Podróżnicy”

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.