IX Zlot Rodzinny LZS w Trzebieży- relacja

W dniach 8- 10 września odbył się IX Zlot Rodzinny LZS z Gminy Dobra pod hasłem „Rodzina- Rekreacja-Zdrowie”, zlot był połączony z uroczystościami 10- lecia  GZ LZS w Dobrej. Uczestnicy zlotu spotkali się popołudniu 8 września w Gminnym Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży nad Zalewem Szczecińskim. Po zakwaterowaniu uczestnicy spotkali się na wspólnym ognisku- przy turystycznym posiłku. Po posiłku od godz 19:00 odbył się aktywny wypoczynek nad Zalewem pod hasłem „ gubimy kalorie”- nordic- walking...
W sobotę po śniadaniu przeprowadzono blok sportowo-rekreacyjny „ Turniej wesołych gier i zabaw rekreacyjnych”, gdzie drużyny z LZS- ów rywalizowali o tytuł „najbardziej wysportowanej drużyny”. W turnieju I miejsce zdobyły dwie drużyny , drużyna LZS Dobra oraz drużyna  LZS Wołczkowo, kolejne miejsca zajęły: II m LZS Bezrzecze, III m LKT-S „Podróżnicy”, IV LZS Łęgi, V m LZS Skarbimierzyce.

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Po obiedzie dla chętnych odbył się :  test sprawności indywidualnej oraz turniej strzelania do tarczy z wiatrówki.
O godzinie 19:00 odbyło się spotkanie  podsumowujące „X lat działalności GZ LZS”- wręczenie podziękowań dla najaktywniejszych działaczy.
W uroczystości uczestniczyli goście; wójt Gminy Dobra pani Teresa Dera , oraz Wiceprzewodniczący Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS panowie Ryszard Litwińczuki Wiktor Misiak. W imieniu Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego i jednocześnie Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS Jarosława Rzepy życzenia i podziękowania przekazał Pan Ryszard Litwińczuk.  Pani Teresa Dera otrzymała statuetkę z podziękowaniami za aktywne wspieranie działań GZ LZS , Andrzej Grochowski i Zbigniew Kudra za wkład w upowszechniane kultury fizycznej i turystyki. A  dyplomy – podziękowania otrzymały za duży udział w pracach związanych z reaktywacja działalności GZ LZS  i wspieranie działań GZ LZS następujące osoby: Jadwiga Martyniak, Cezary Magda., Elżbieta Walczyk, Lidia Krakowiak, Małgorzata Sipowicz, Mariusz Jędrak, i Jerzy Trędowicz. W drugiej części uroczystości był występ artystyczny przygotowany przez członkinie LKT-S „Podróżnicy” .Po uroczystościach oficjalnych była uroczysta kolacja i można się było pobawić przy muzyce. IX Zlot Rodzinny LZS z Gminy Dobra odbył się w ramach uroczystości związanej z 10- leciem reaktywacji działalności GZ LZS, w zlocie uczestniczyło 80 osób.
Była to forma podziękowania działaczom GZ LZS, którzy poświęcają swój prywatny czas na pracę społeczną, przy upowszechnianiu kultury fizycznej i turystyki. Z tej okazji składam bardzo serdeczne podziękowania. Organizatorami Zlotu był Ludowy Klub Turystyczno- Sportowy „Podróżnicy” w Mierzynie, który działa w strukturach GZ LZS. Szczególnie serdecznie dziękuję pani Jadwidze Martyniak i panu Henrykowi Paluchowi.

Andrzej Grochowski
Przewodniczący GZ LZS

Terminy dyżurów 2018

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 29
2. Luty - 26
3. Marzec - 26
4. Kwiecień - 30
5. Maj - 28
6. Czerwiec - 25 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 30
8. Sierpień - 27
9. Wrzesień - 24
10. Październik - 29
11. Listopad - 26
12. Grudzień - 10

Nasz Facebook

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.