GZ LZS DOBRA Sprząta Puszcze Wkrzańską

W dniu 17.10.2020 odbyła Największa Akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej‼ Przestaliśmy patrzeć na innych zrobiliśmy to sami. Wyszliśmy, spotkaliśmy się i pokazaliśmy naszym dzieciom, że piękne lasy z bajek naprawdę istnieją, a śpiącą królewnę obudziliśmy naszą wspólna inicjatywą. Każdy kto przyniósł z lasu pełen wór śmieci w zamian otrzymał jeden z produktów firmy TENZI! Przydzielony nam rejon sprzątaliśmy kilkunastoosobową ekipą LZS DOBRA wzmocnioną przez pracowników firmy McDonald's z Lubieszyna i przyjaciółmi  LZS DOBRA.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Organizatorami byli:
- Tenzi
- ExtremE WOLF

Zdjęcia ze stron; Eryk Witek fotografia, DULNY FOTO oraz LZS DOBRA

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS Dobra
Cezary Magda

Śpiąca Królewna 2020 …Human Waste Zone

Zarząd Koła LZS Dobra zaprasza i zachęca do wzięcia udziału w  akcji sprzątania Puszczy Wkrzańskiej, akcjarozpoczyna się na Polanie Miodowejw dniu 17 października 2020 roku start godzina 10. Jako LZS DOBRA dostaniemy jedno stanowiskodo wydawania worków rękawiczek i produktów TENZII. Poniżej kilka fotek jak wyglądało to w poprzedniej akcji  Human Waste Zone.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Human Waste Zone

Śpiąca Królewna 2020....o co chodzi?

To Największa Akcja sprzątania Puszczy Wkrzańskiej‼ Zakładamy 15 baz , gdzie wolontariat na punkcie wyda worki i rękawiczki. Marzeniem naszym, byłoby gdyby punkty należały do rozmaitych grup biegowych, rowerowych, Nordic Walking itp. czekamy na Wasz szeroki odzew w tym temacie. Każdy kto przyniesie z lasu pełen wór śmieci w zamian otrzyma jeden z produktów firmy TENZI‼ Mapę z punktami podamy tydzień przed akcją.


Biegając, spacerując jeżdżąc rowerem na co dzień w Puszczy Wkrzańskiej napotykamy na coraz więcej śmieci. Przestańmy patrzeć na innych zróbmy to sami. Wyjdźmy, spotkajmy się i pokażmy naszym dzieciom, że piękne lasy z bajek naprawdę istnieją, a śpiącą królewnę można obudzić naszą wspólna inicjatywą.
Organizatorami Akcji są;
Pomorze Zachodnie
Tenzi
ExtremE WOLF

 

Szczeciński Bieg Nocny

PięciokilometrowySzczeciński Bieg Nocny, którego trasa miała prowadzić przez centrum Szczecina, odbył się na bulwarach. Ze względu na panujące obostrzenia związane z epidemią, organizatorzy  zmuszeni zostali podzielić bieg na trzy tury. W każdej z nich wystartowało maksymalnie 250 biegaczy w tym silna kilkuosobowa ekipa LZS-u Dobra. Szczeciński Bieg Nocny to już kolejna biegowa impreza w tegorocznym kalendarzu sportowym  w której rywalizują członkowie LZS DOBRA. Bieg odbywał się przez trzy noce, od 21 do 23 września. Uczestnicy wystartowali o godzinie 22.00 z Nabrzeża Starówka, gdzie rozpoczęła i zakończyła się wyznaczona trasa. Biegacze ruszyli w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dzwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania były dwa takie okrążenia.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący LZS Dobra
Cezary Magda

Zajęcia sportowe na Orliku w Dobrej

We wrześniu 2020 roku w każdy kolejny piątek 04, 11, 18 oraz 25 (cztery razy w miesiącu) w godzinach 18:30-21:00 na terenie kompleksu sportowego ORLIK 2012 w Dobrej odbywały się zajęcia sportowo rekreacyjne, zorganizowane przez Zarząd Koła LZS Dobra, w ramach kalendarza imprez sportowych zaplanowanych w 2020 roku. Tak jak zawsze graliśmy między innymi w kosza, siatkówkę, piłkę nożną, biegaliśmy i ćwiczyliśmy w siłowni na powietrzu. W zajęciach łącznie udział wzięło około 60 osób głównie dzieci i ich rodzice. Kolejne imprezy odbywać się będą w każdy kolejny piątek o godzinie 18:30. OCZYWIŚCIE, JEŻELI POZWOLI NA TO POGODA. Zarząd Koła LZS Dobra dziękuje właścicielom i pracownikom firmy McDonald's z Lubieszyna za pomoc w realizacji imprez oraz za ufundowanie nagród.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący LZS Dobra
Cezary Magda

 

 

"Piekło Quistropa"

W dniu 12 września 2020 roku na polanie Miodowej w Szczecinie zameldowała się spora grupa biegaczy i kibiców z Koła LZS Dobra, która wzięła udział w trzeciej edycji ekstremalnego biegu przełajowego "Wataha".

Organizatorem imprezy są fantastycznie, pozytywnie nakręceni ludzie z pasją – niesamowita Ekipa EXTREME WOLF. "Piekło Quistropa" o dystansie 7 km zaliczone. To było prawdziwe górskie bieganie, i to z wieloma atrakcji na trasie, jakie ekipa EXTREME WOLF przygotowała dla wszystkich śmiałków.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, śliczne koszulki i wspaniały i bardzo pożyteczny medal. Słowa uznania dla wolontariuszy, ich pracy i zaangażowania! Trasa przygotowana wzorowo Brawo. Dziękujemy, gratulujemy i pozdrawiamy.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS Dobra
Cezary Magda

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.