X Spartakiada Młodzieży Koła LZS w Dobrej

W piątek 1 czerwca 2018 roku z okazji Dnia Dziecka Zarząd Koła LZS Dobra oraz instruktorzy ORLIKA 2012 w Dobrej zorganizowali imprezę rekreacyjno-sportową " Dzień Młodego Olimpijczyka". Była to dziesiąta edycja tej imprezy.
Przed przystąpieniem do konkurencji sportowych odbyło się krótkie przywitanie przez, pana Piotra Pawłowskiego i przewodniczącego LZS Dobra Cezarego Magdę. Przedstawione zostały również nagrody ufundowane przez Zarząd Koła LZS w Dobrej i naszego sponsora Pana Darka, o które miały toczyć się boje. Zawodnicy po krótkiej rozgrzewce przystąpili do zmagań sportowych.
Łącznie w imprezie udział wzięło około 40 osób. Dzieci brały udział w 5 dyscyplinach. Po zakończonych konkurencjach indywidualnych przyszedł czas na zmagania drużynowe. Rozegrano mecze piłki nożnej.

  • 1
  • 2
  • 3

Dzieci bardzo chętnie zgłaszały się do turniejów. Rywalizacja była zacięta, ale według zasad fair play, przy gorącym dopingu koleżanek, kolegów oraz rodziców. Wszystkie dzieci wyróżniało duże zaangażowanie w poszczególnych dyscyplinach sportowych i chęć zdobycia jak najlepszego miejsca.  Wszystkie dzieci otrzymały na własność piłki oraz inne nagrody rzeczowe.
Zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom dużych wrażeń i pozwoliły w miłej atmosferze spędzić ten szczególny dzień.  

Organizatorzy                                             

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.