Zebranie Walne Koła LZS Dobra

18 lipca 2018 roku na walnym wyjazdowym zebraniu Delegatów Koła LZS Dobra, które odbyło się, na terenie zaprzyjaźnionej nam Stanicy Wodnej PTTK w Drawnie Pomorskim, podsumowano działalność koła za pierwsze półrocze 2018 roku. W zebraniu udział wzięło 30 członków Delegatów Koła LZS Dobra. W trakcie spotkania podjęto uchwałę o rozszerzeniu działalności Koła. Priorytetem ma być wynajęcie Hali sportowej w PSP w Dobrej i kontynuowanie w niej dotychczasowych zajęć, jakie do tej pory organizowane były w hali sportowej przy PSP w Bezrzeczu.
Ponadto Zarząd Koła podziękował wszystkim osobom, które przekazały na nasze koło 1% podatku.
Po części roboczej najbardziej aktywni działacze i członkowie naszego Koła za działalność i zaangażowanie, reprezentowanie Gminy Dobra oraz pracę z młodzieżą otrzymali nagrody rzeczowe. Najaktywniejsi działacze w osobach Pan Piotr Bykowski oraz Pan Łukasz Ignacenko zostali odznaczeni honorowymi brązowymi odznakami LZS.
Wszystkim delegatom serdecznie dziękujemy.

  • 1
  • 3
  • 4

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS w Dobrej
Cezary MAGDA

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.