Szkolny Turniej Korfballa

W dniach 6-9 lutego 2017r. w Zespole Szkół w Dołujach odbył się Szkolny Turniej Korfballa (piłki koszykowej) kl. IV-VI SP oraz I-III GIM. W turnieju wzięły udział reprezentacje ze wszystkich klas. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 12 pojedynków.

W klasyfikacji końcowej SP: I miejsce zajęła drużyna  kl. VI, II miejsce – drużyna kl. V i III miejsce – drużyna kl. IV.

W klasyfikacji końcowej GIM: I miejsce zajęła drużyna  kl. III, II miejsce – drużyna kl. II i III miejsce – drużyna kl. I.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, a rozgrywanym pojedynkom towarzyszyły wielkie emocje sportowe. Wszystkie drużyny otrzymały puchary
i dyplomy, zawodnicy zaś medale i nagrody rzeczowe.

• fot001
  • fot002

Organizatorzy

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniach od 09.01.2017-13.01.2017 w Zespole Szkół w Dołujach odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. W turnieju wzięło udział 80 uczniów. Turniej odbywał się w kategorii dziewcząt i chłopców. Po kilkudniowych zmaganiach wyłoniono zwycięzców.

W kategorii dziewcząt w szkole podstawowej I miejsce zajęła Anna Szczepańska, II miejsce – Natalia Rutkowska, III miejsce – Julia Waszczuk. W kategorii chłopców w szkole podstawowej I miejsce zajął – Oskar Pawłowski, II miejsce – Kacper Pawłowski, III miejsce – Patryk Bitkowski.

W kategorii dziewcząt w gimnazjum I miejsce zajęła Paulina Szczebelska, II miejsce – Natalia Rumowska, III miejsce – Marta Szczepańska. W kategorii chłopców w gimnazjum I miejsce zajął – Rafał Krukowski, II miejsce – Marcin Rutkowski, III miejsce – Kacper Dziekański.

Rozgrywkom towarzyszyła sportowa rywalizacja i miła atmosfera. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Działalność LZS Dołuje IX-XI 2016

Od początku roku szkolnego LZS Dołuje wspólnie z ZS w Dołujach zorganizowało 5 turniejów sportowych.
Zapraszamy do relacji.

W dniu 22 września 2016r. w Zespole Szkół w Dołujach odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej kl. I-III Gimnazjum.
W turnieju wzięły udział reprezentacje ze wszystkich klas.
Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.
Łącznie rozegrano 6 pojedynków.
W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna  kl. III gimnazjum, II miejsce – drużyna kl. II gimnazjum,  III miejsce – drużyna kl. I gimnazjum.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, zawodnicy zaś medale i nagrody rzeczowe.

• fot001
  • fot002
  • fot003

Czytaj więcej: Działalność LZS Dołuje IX-XI 2016

Turniej PN klas IV-VI w Dołujach - relacja

W dniu 29 listopada 2016r. w Zespole Szkół w Dołujach odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej kl. IV-VI. W turnieju wzięły udział reprezentacje ze wszystkich klas. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Łącznie rozegrano 6 pojedynków. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna  kl. VI zdobywając 12 pkt., II miejsce – drużyna kl. IV zdobywając 6 pkt. i III miejsce – drużyna kl. V. Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, a rozgrywanym pojedynkom towarzyszyły wielkie emocje sportowe.

• fot001
  • fot002
  • fot003

Turnieju Piłki Chińskiej kl. IV- VI

W dniu  12 maja  2016r. w Zespole Szkół w Dołujach odbył się Szkolny Turniej Piłki Chińskiej kl. IV-VI. Gra w piłkę chińską polega na poruszaniu się w podporze tyłem, a  piłkę można dotknąć tylko nogą i głową. W turnieju wzięły udział reprezentacje ze wszystkich klas. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.