Działalność LZS Dołuje w I kwartale

TurniejTenisaStołowegowSzkolePodstawowej w Mierzynie

W czwartek, 11 stycznia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie odbył się finał Młodzieżowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dobra. Do walki stanęli uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Dołujach. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00 od eliminacji. Po zaciętej rywalizacji do półfinału udało się awansować uczennicy naszej szkoły Annie Szczepańskiej, która ostatecznie zajęła 3 miejsce w kategorii szkół podstawowych. Wśród mężczyzn niestety nasi uczniowie odpadli w eliminacjach. W kategorii gimnazjalistów startowali uczniowie Gimnazjum Publicznego w Dołujach. Wyniki kształtowały się następująco:

Dziewczęta:
I miejsce - Marta Szczepańska
II miejsce - Ola Jaroszewicz
III miejsce - Roksana Radzikowska

Chłopcy:
I miejsce - Nikolas Danielak
II miejsce - Dawid Kwaśnicki
III miejsce - Kacper Dziekański

Turniej Piłki nożnej w Bezrzeczu

W dniu 09.01.2018r. w Szkole Podstawowej w Bezrzeczu odbył się już VI Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przewodniczącego LZS w Bezrzeczu. Wzięły w nim udział reprezentacje następujących szkół: PSP Mierzyn, PSP Dołuje, PSP Bezrzecze I, PSP Bezrzecze II oraz PSP Dobra. Drużyny rywalizowały system "każdy z każdym". Uczniom naszej szkoły mimo bardzo dzielnej postawy oraz walki do końca nie udało   się   osiągnąć   sukcesu   w   tym   turnieju.     Po   dziesięciu   zaciętych  i emocjonujących pojedynkach, klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:
PSP Bezrzecze II
PSP im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie
PSP Bezrzecze I
PSP im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej
PSP w Dołujach

Publiczną Szkołę w Dołujach reprezentowali:
1)Cezary Jaroszewicz 2)Michał Bitkowski 3)Bartosz Tyranowski
4)Kacper Pawłowski 5)Fabian Danielak 6)Mariusz Porosiński

Nagrody uczestnikom wręczali wspólnie dyrektor PSP w Bezrzeczu Pani Małgorzata Zielińska oraz przewodniczący LZS Bezrzecze i zarazem współorganizator całych zawodów Pan Andrzej Grochowski. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a najlepsze drużyny medale i puchary, zaś najlepsi zawodnicy pamiątkowe statuetki.

Turniej Sprawnościowy w Bezrzeczu

Dnia 28.03.2018 roku na sali sportowej PSP w Bezrzeczu odbył się VI Turniej Sprawnościowy o Puchar Dyrektora PSP w Bezrzeczu. Do zawodów przystąpiły cztery reprezentacje Szkół Podstawowych z Bezrzecza, Dołuj, Dobrej i Mierzyna. Każda drużyna miała  być  złożona  z  16  zawodników,  dwie dziewczynki i dwóch chłopców z każdego poziomu nauczania. Dzieci rywalizowały w 10 konkurencjach. Uczniowie Publicznej szkoły w Dołujach ostatecznie uplasowali się na 4 miejsce w turnieju. Dyplomy, medale i puchary wręczyła Dyrektor PSP w Bezrzeczu Pani Małgorzata Zielińska oraz Pan Andrzej Grochowski, przedstawiciel Gminnego Zrzeszenia LZS - współorganizator całych zawodów.

  • 1
  • 2
  • 3

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.