III Jarmark Bożonarodzeniowy

W dniu 9 grudnia w świątecznej atmosferze odbył się III Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu, na którym atrakcji nie zabrakło. Był: występy dzieci z PSP Bezrzecze, stragany ze świątecznymi ozdobami. Można było zrobić własny stroik, udekorować pierniki oraz pomalować własną bombkę. Nie zabrakło również świątecznych potraw i ciast. Była to bardzo udana impreza, wszyscy świetnie się bawili, śpiewano kolędy. W trakcie jarmarku można było zakupić przeróżne stroiki świąteczne, bombki, i wiele innych. Zebrane środki zostały przekazane na cele charytatywne.
Organizatorami byli: LZS Bezrzecze, GCKiB, Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze, Rada Rodziców oraz Nauczyciele z PSP Bezrzecze. Wydarzenie było realizowane w ramach budżety obywatelskiego. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w realizację jarmarku.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Organizatorzy

Warsztaty świąteczne w Bezrzeczu

W dniach 5 i 6 grudnia w klubie w Bezrzeczu odbył się warsztaty świąteczne, na których dzieci wykonywały ozdoby choinkowe. Wykonane ozdoby zostały wystawione na jarmarku Bożonarodzeniowym i poddane licytacji. Zdobyte środki zostały przekazane na cele charytatywne. Organizatorami warsztatów byli GCKiB oraz Stowarzyszenie Nasze Bezrzecze. Cała impreza została zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego. Zapraszamy do fotorelacji.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Organizatorzy

 

Mikołajki na sportowo - relacja

W sobotę 2 grudnia na terenie sportowo-rekreacyjnym "Mierzynianaka" w Mierzynie odbyła się "Mikołajki na sportowo". Punktualnie o godzinie 10 na teren przybył Mikołaj wraz z Elfem. Z uwagi na brak śniegu przyjechał samochodem i rozpoczęły się konkurencje sportowe: strzały do bramki (bramkarzem był Mikołaj), turniej łuczniczy, rzut piłeczką do tarczy, turniej w kule bule i inne. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

 • fot001
 • fot002
 • fot003
 
Organizatorem imprezy był Wójt Gminy Dobra oraz GZ LZS.

III Jarmark Bożonarodzeniowy

Już po raz trzeci w Bezrzeczu odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy na który serdecznie zapraszają organizatorzy. Będzie wiele atrakcji: będą ciasta i potrawy wigilijne. Można bedzie zakupić i wylicytować ozdoby śiąteczne. Będą występy zespołów dziecięcych i współne spiewanie kolend.
Zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne.
Zainteresowanych wystawców prosimy o kontakt do dnia 8 grudnia z klubem w Bezrzeczu tel. 667912035 lub z p. Haliną Sromek tel. 516 917 120, informacje rownież są udzielane w sekretariacie szkoły.

Turniej Piłki nożnej "Dobra Cup"

W dniu 18 listopada odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci 2004 i młodsze "Dobra Cup". W turnieju wzięło udział 8 drużyn, w tym 7 z gminy dobra oraz jedna z Niemiec z sąsiedniej gminy Blankensee. Wśród drużyn z gminy Dobra występowała drużyna Sokoły Łęgi, reprezentująca LZS. Drużyny w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy. w grupach mecze rozgrywano systemem - każdy z każdym. Następnie dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansowały do półfinału, 3 zespoły grały o 4 i 5 miejsce, a 4 o 7 i 8 miejsce. W Wielkim finale wygrała drużyna FC Mierzyn pokonując Bayern Mierzyn.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Klasyfikacja końcowa:
I. FC Mierzyn
II. Bayern Mierzyn
III. PSP Bezrzecze
IV. PSP Dobra
V. FC Kicker Blankensee/Mewegen
VI. FC Dołuje
VII. FC International
VIII. LZS Sokoły Łęgi
Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, a zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i piłki.
Puchar Prezesa GZ LZS  za grę Fair-play otrzymała drużyna  LZS Sokoły Łęgi, a indywidualną nagrodę zawodnik tejże drużyny Patryk Kisiel.

  

Terminy dyżurów 2017

Zbieranie rachunków - 18.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 30
2. Luty - 27
3. Marzec - 20
4. Kwiecień - 24
5. Maj - 29
6. Czerwiec - 26 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 31
8. Sierpień - 28
9. Wrzesień - 25
10. Październik - 23
11. Listopad - 27
12. Grudzień - 11

Przekaż 1% dla LZS

 

Prezentacje LZS 2016

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Komunikat 16

Informuję, że od 13.10.2017,
w każdy piątek,
w godzinach
18:30 - 20:30
jest zarezerwowana sala gimnastyczna przy PSP w Bezrzeczu dla LZS-u. Zachęcam do korzystania.
Zajęcia koordynuje pan Cezary MAGDA kontakt tel. 603 633 137
Przewodniczący GZ LZS
Andrzej Grochowski

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.